Dívčí koupel (18+)

18. srpna 2008 v 8:30 | Slash Princess |  Dívčí koupel (18+)
Přístupnost: 18+
Páry: Hermiona Granger/Ginny Weasley
Varování: podrobný popis sexu
Poznámka: obě dvě se mi zdají být značně OOC
Napsáno: listopad 2007

Ach Merine, kdo má psát všechny tyhle úkoly? Bědovala v duchu Hermiona. Půjdu se osprchovat a pak se uvidí. Ještě musím napsat písemné pojednání pro Kratiknota a Snapea. Taky by nám jednou mohli nechat volný večer. Naříkala dál hnědovlasá jdoucí do prefektské koupelny. Na obraz vyštěkla: " Bublinková koupel!" , a vmžiku už otáčela kohoutky u nádrže podobné menšímu bazénu Ten byl během chvíle naplněn horkuo vodou a bublinkama hrajících všemi barvami.
Svlékla svůj školní hábit, kravatu i oblíbenou košilku. Když stála ve spodním prádle před nádrží, pocítila to příjemné šimrání v rozkroku a usmála se. Spadl z ní i tn poslední zbytek látky a pomalu se ponořila do vody. Namočila si vlasy a rukama se zlehka dotkla svých prsou. Projela jí vlna vzrušení a dál se hladila na tom údělu přírody. Pokračovala dolů přes břicho až do rozkroku kde promnula svůj ztvrdlý klitoris a toše vydechla. V silných vlnách rozkoše ani nezpozorovala své hlasité vzdychání. Naneštěstí šla kolem koupelny Ginny. Tu hlasité vzdychání natolik upoutalo, že nevnímala svůj hlas ani kroky vedoucí k Hermioně.
Ta už dlouho nezůstala jen u klitorisu, prsty vrážela v pravidelných rytmech do své jeskyňky. Ginny na ni se zájmem zahlížela a ihned byla nahá ve vodě. Hermiona ucítila na svém těle cizí ruce. Bylo jí jedno čí jsou, prostě je navedla do svého rozkroku. Rudovlasé děvče se nenechalo dlouho pobízet. Hermiona hluboce zakláněla hlavu a křičela ve vlnách silné rozkoše. S orgasmem se zhroutila Ginny do náruče. Chvíli zrychleně oddechovala, ale když záhledla tvář Ginny rychle byla zase na nohou.
"Ginny!! Ginny....co-tady...děláš???" zprvu se polekala toho že se nechala laskat od Ginny.
"Já Hermiono, promiň hned zase půjdu, promiň." řekla zklamaně Ginny a chystala se k odchodu. Hermiona se na ni nemohla jen tak dívat, v okamžiku byla z bazénku venku. Ginny zadržely Hermioniny ruce a lehce se jí obmotaly kolem pasu. Ginny se v duchu ušklíbla Hermioninému počínání.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama