Harry Potter a Jeho samota

17. srpna 2008 v 21:53 | Slash Princess |  Harry Potter a Jeho samota
Harry, jako každý večer, ležel uplakaný v posteli. Stále přemýšlel nad tím, proč je stále tak sám. Od doby co chodil s Ginny, nikoho neměl. Cítil se sám, byl sám.
"Harry, proč zase pláčeš?" vešla potichu do jeho ložnice v Bradavicích Hermiona.
"Hermiono, nech mě prosím samotného." prosil Harry.
"Nenechám, Harry, proč mi to nechceš říct?" Hermiona si k němu sedla a obejmula ho.

"Proč? Proč jsem pořád tak sám? Už to nemůžu vydržet, když vidím všechny ty šťastné lidi, jak se s někým objímájí, líbají, milují jeden druhého." Harry se schoulil Hermioně do náruče a dál hlasitě štkal.
"Ale Harry, jak tohle můžeš říct? Vždyť tebe má taky určitě někdo rád." snažila se Harryho dál uklidňovat Hermiona.
"Jenomže kdo? Kdo by mě miloval? Hermiono, je mi 17. Chodil jsem jen s Ginny. Ale ta už po mě měla zase desítky kluků." štkal Harry ještě více.
Hermiona už nic neříkala. Jen ho jemně začala líbat na krku. Tohle konečně Harryho uklidnilo. Hermiona se přisála ke rtům vlhkých od slaných slz. Prodrala si cestičku do Harryho úst a jemně si pohrávala s jazykem zelenookého chlapce. Ten se vůbec nebránil, nechal se unášet vůní Hermioniných vlasů a zcela se jí poddal.
Ráno se probudil, ospalý a rozlámaný. Ještě pořád cítil tu jemnou vůni závoje kudrnatých vlasů. Sešel do společenské místnosti, Hermiona už seděla u jednoho ze stolů a pilně psala úkoly. U vyhaslého krbu sedělu několik rosepalých prvňáčků. Tlumeně se bavili o Obraně proti černé magii. Harry zamířil k dívce skloněné nad stolkem, v rohu místnosti. "Dobré ráno, Hermiono." pozdravil ji tiše Harry. "Dobrý ráno, Harry." opětovala pozdrav a usmála se pro sebe. Nebelvír se k ní posadil a zadíval se na ni. Hermiona si jeho pohledu všímala, ale dělala jakože nic neví. Po chvíli si ho ovšem přestala všímat, Harry toho využil a jemně ji políbil na tvář. Hermiona se znovu usmála a dala už trochu romantičtější pusu Harrymu. "Asi tě miluju Harry.." zašeptala dívka Harrymu do ucha. "Já tě nejspíš taky." pošeptal i Harry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama