Hřejivá náruč přítele - 1. kapitola

18. srpna 2008 v 8:45 | Slash Princess |  Hřejivá náruč přítele
Přístupnost: 12+
Varování: je tam několik sprostých slov xD
Poznámka: Hermiona je mžná lehce OOC
Je pátek. Hermiona se jako obvykle učí. Občas se otevře průchod v obrazu Buclaté dámy a vejde některý student, případně studentka. Po oku sledovala Freda a Geroge, kteří byli jako pěny a pravděpodobně chystali nějakou lumpárnu. Konečně. Pomyslela si Hermiona. Teď už jen bylinkářství, obranu, runy a hvězdnou mapu pro Vektorovou. Tiše si oddechla Mia a narovnala se na židli, na které seděla už skoro 3 hodiny. Chtěla právě zavřít lahvičku s inkoustem, když v tom....

"Do prde**! Frede Georgi! Nechte aspoň pro jeden večer těch kravin! A nezatahujte do svých experimentů i prvňáky!" vybouchla Hermiona ,už podruhé v tomto dni, po hlasitém bouchnutí, jelikož se Fredovi nějakým záhadným způsobem podařilo přeměnit hlavu studenta prvního ročníku v meloun. Byla napěněná už od oběda. Celé to stále viděla před očima.
"Hej! Ty! Jo! Mudlovská šmejdko!" křičel na Miu přes celou Velkou síň Draco Malfoy. V tváři mu hrál hrdinský škleb plný vyvýšenosti nad ostatními. Hermiona jej ignorovala. Raději si sedla k dlouhému stolu, patřícímu po celá staletí Nebelvíru. Na talíř si s velkým uspokojením naložila opečené brambory a k tomu vepřový řízek, neboť Malfoy ztichnul a přesunul se ke svému stolu, který patří pro změnu Zmijozelu. Celý Zmijozel ji ,ale bez mrknutí ani jednoho ze stovek očí, sledoval její pohyby.
"Ty Vole!" zaklela poprvé za den. Celý její naložený oběd v okamžiku explodoval a kousky jídla se rozletěly několik metrů od rozpadlého talíře. Studenti Zmijozelu explodovali v bujarém smíchu a ukazovali na Hermionu prstem. Se slzami v očích se zvedla z lavice a utekla na dívčí záchody. Tam ji objevila Ufňukaná Uršula a po celé škole pištěla nesmyslné žvásty o Hermionině nešťastné lásce.....
Kdyby byla Hermiona voda, tak by se vypařila rychleji, než by počala vřít. V tom se portrét Buclaté dámy znovu otevřel a do společenské místnosti vešel sám slavný Harry Potter. Pohledem si našel Hermionu a okamžitě k ní zamířil. V obličeji byl rudý. Napůl vzteky, napůl studem. Na židli se posadil až moc prudce. Nebezpečně v ní zapraštělo dříví a za několik sekund se Harry válel v třískách židle na zemi. George s Fredem vybouchli smíchy a zakřičeli něco ve smyslu, že je to dobrý nápad.
"Ahoj Harry." pozdravila rádoby klidně Hermiona. Ve svém nitru, ba i dál však stále vřela vzteky.
"Ahoj!" procedil Harry mezi zuby a v obličeji nabýval stále sytější karmínové barvy.
"Ráda bych se zeptala, co se ti stalo." snažila se stále o klidný tón hlasu.
"Nic! Vůbec NIC!" zakřičel zplna hrdla Chlapec-co-přežil. Několik hlav Bradavických studentů se po něm otočilo, ale po chvíli se vrátili ke své nudné konverzaci.
"No tak Harry, co tě tak rozčililo?"
"Malfoy! To on! Já ho chci zabít! Já ho chci zabít!" snažil se znovu nerozkřičet chlapec s vlasy černými jako havraní peří. "Umlátit ho knížkou lektvarů! Nechat mu narůst nehty na nohou! Přilepit mu jazyk k patru! Pověsit ho kotníkem nahoru!" drtil skrze zuby výhružky. Hermiona se raději neptala, co se stalo. Sama to dobře věděla. Malfoy pověsil nad velké masivní dveře do Velké síně Harryho spodní prádlo. Slipy byli zvětšeny pomocí kouzla a bylo na nich napsáno Majetek Harryho Pottera. Mia se marně snažila skrýt smích. Nakonec své hihňání skryla za nenádálé kýchnutí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama