Přítel Příteli 2

17. srpna 2008 v 20:59 | Slash Princess

Rating: 18+ (pomoc xD)


Přitiskl své rty na ty jeho. Kdesi pod žaludkem zaznamenal něco jako třepetání motýlích křídel. A jaké bylo překvapení, když mladík nehodlal oponovat. Rukou pročísl jeho tmavě hnědé, jemné vlasy a přitáhl si jej pro polibek ještě hlubší. Jazykem opsal horní patro, poté zuby a na chvíli se odpojil, aby viděl jeho čokoládově oči. Zahlédl v nich překvapení smísené se vzrušením a chtíčem. Znovu svá ústa spojili. Remus jemně obkoužil okraje jeho úst, zkusmo jej líbnul na nos a vrhnul se ke krku. Kreslil si cestičku ke klíční kosti a pokoušel se rozepnout černou košili. Trpělivě odepínal knoflíček po knoflíčku roztřesenýma rukama. Chlapec se o něj mezitím postaral žhavými polibky, až nakonec promluvil:
"Co to děláme, reme?"
"Já nevím..." vzdychnul tiše Remus a svršek z něj stáhnul, aby jej následovně odhodil na zem. Hnědovlashé mladíka položil na postel a sám se vyhoupnul nad něj. Počal svým jazykem opisovat malé kroužky, nejdřív na krku, něžně přejel přes pravou bradavku, do levé jemně kousnul. Stáhl z něj světlé džíny, přičemž zaslechnul tiché vzdychnutí a následovně na zem upadly i slipy. Remus se hladovým výrazem vrhl na pulzující orgán, který tolik žadonil o pozornost.
"Počkej, počkej, " vydechnul najednou docela nahý chlapec, "nepřijde ti to trochu nefér, když jsi oblečený?"
Nebyla to otázka, kterou by Moony právě čekal, ale usmál se a shodil ze sebe všechno, co se dalo. Pocítil úlevu, když se jeho erekce dostala z nepohodlných kalhot. Znovu se na něj zazubil a vrátil se k (pozn. aut.: dobře, už to jméno řeknu xD) Tomovu penisu. Obkroužil žalud a slíznul z jeho špičky kalnou kapičku. Tom se nečekaně prohnul v luk a Remus se jej snažil přitlačit zpět na postel.
"Klid, bude to hezký, neboj." poíbil jej na ústa. Vzal jeho erekci do rukou a začal ji rytmicky třít. Po chvíli vystřídal ruce svou pusou- Tom se pod ním divoce zmítal a přirážel mu do úst. Lupinova erekce ale také nechtěla být úplně zapomenuta. Rukous zpracovával svou chloubu, zatímco se věnoval Tomovi. Ten hlasitě vzdychal, až se Remus bál, aby je někdo neslyšel. Lupin jej svými rty naposledy pohltil a dostalo se mu odměny v podobě bílé, lepkavé tekutiny. Sám byl taky na pokraji tolik vytouženého orgasmu. Hlasitě vykřiknul, načež se mu před očima rozprskl ohňostroj zářivých hvězd. Položil se vedle Tomova zhrouceného těla a zrychleně oddechovali. Slastně přivřel oči a chytl Toma za ruku. Remus se slepě usmíval a znovu jej začal líbat. Tom se mu zcela poddal, až nakonec usnul. Moony jej ještě něžně políbil na čelo, oblékl se a vyběhnul ze dveří.
Seběhl schody do nebelvírské společenské místnosti. Studenti se na něj ohlíželi, ale on si jich nevšímal. Běžel ven ze společenské místnosti a zamířil na bradavické pozemky. Sednul si pod strom stojící vedle jezera a jeho plíce hrozily explozí. 'Merline, co jsem to udělal?' pomyslel si a hlasitě se rozesmál. V hlavě mu vířily myšlenky na Toma Robinsona. Pohledného mladíka, o rok mladíšho než je Lupin. Pořádně nevěděl, proč šel zrovna za ním, proč nešel za nějakou dívkou... Až teď si povšiml té divné okolnosti... on nešel za dívkou, ale za... za chlapcem! Jeho smích ustal, vystřídal jej pocit obrovského ohromení a obrovského překvapení. Spal už s několika dívkami, ale tohle zažil poprvé. 'Merline, prosím, že nejsem... teplý?' zadíval se na nebe, na kterém teď slunce mírně prosvitovalo mezi bílými obláčky. Zabořil hlavu do dlaní... a usnul.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama