Pro Leňu

19. srpna 2008 v 11:53 | Slash Princess |  Pro Leňu
No, Leňa mi kdysi dřív... xD ve škole, v zemplu zadala pět slov (vlak, přátelství, škola, George, zeměpis) a já napsala takové malé flshafic x)

"Mlčte, pane Weasley! Třebaže vaším neustálým žvaněním utužujete přáteltví mezi vámi a Potterem, ale já opravdu nemůžu za to, že pan ředitel chce, abychom se ve škole učili jako mudlové. Ještěže jenom týden!" rozkřikovala se profesorka McGonagallová při hodině zeměpisu. Neúprosných 45 minut se táhlo jako slimák a pořád nechtělo zazvonit. "Merline, díky, že už jsou Vánoce a tohle je poslední hodina! Konec řečí! Najděte si Severní Ameriku! To je Asie, pane Finiganne! Ano, to je Amerika, teď prstem trochu nahoru. Kdo mi řekne, jaké dva státy se na území Severní Ameriky nacházejí?" kouzelnice se rozhlédla po třídě. Když ale neviděla jedinou ruku, vzdala se i poslední naděje, že by to mohla vědět Hermiona. "Spojené státy americké a Kanada. Myslím, že nemá cenu ptát se, kdo je ve Spojených státech prezidentem..."
"George Tree!" ozvalo se ze zadních lavic.
"Nemáme čas na podobné ptákoviny. Možná jste mě chtěli pobavit, ale nesměju se. Je to George Bush." vrhala na třídu profesorka popuzené obličeje a obočí stáhla do úzké linky. "Sbalte se, můžete jít na oběd. Odpolední vyučování vzhledem k začátku Vánočních prázdnin odpadá, díky bohu."
"Sbohem ubohý mudlovský živote!" křiknul Malfoy s uspokojením v hlase.
"Moc se nesmějte pane Malfoyi! Kdyby nebylo volno, ještě byste u mě dneska měl školní trest!" přičemž ho Minerva obdařila vražedným pohledem.
"Já už chci domů! Já už chci do vlaku!" skučel Ron cestou do Velké síně.
"Ale Lonánku, snad ti není smutno po Šišle!"
"Há, há. Jsi hrozně vtipná, Hermiono."
"Já se o to ani nesnažím." ovinula se mu kolem krku a políbila na tvář.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama