Sen ála překvapení (18+)

17. srpna 2008 v 21:55 | Slash Princess |  Sen ála překvapení
"..... lektvar by měl mít světle oranžovou barvu." to není moc složitý lektvar, řekla se Hermiona, zavřela knížku a šla zpět do věže za Harrym a Ronem. " Ahoj Harry, kde je Ron?"....,, Hádej třikrát." zasmál se Harry.
,, Aha takže s Levandulí? " zamračila se Hermiona... ,, A kde jsi byla ty? ".... ,,Ále jenom v knihovně." Hermiona si ještě chvilku četla v Bradavických dějinách, ale přemohla ji únava- usnula.

Zdál se jí zajímavý sen....... Šla sama zapovězeným lesem, za Drápem(Hagridův mladší, ale o hodně větší bratříček), abyho trošku naučila mluvit jak slíbila Hagridovi. Ale než k němu došla napadlo ji stádo kentarů, kteří ji chtěli unést. Nakonec jim díky Drápovi utekla. Pospíchala zpátky do hradu a tam na chodbě potkala Draca Malofye. Ten ji omráčil a odnesl do komnaty nejvyšší potřeby. Byla sladěná do ruda. Velká černá postel s rudým, saténovým povlečením a obrovský černý krb. Zdi byly pomalovány gotickými ornamenty. Malfoy Hermionu položil na postel. Ikdyž byla ještě omráčená, jemně ji políbil.......
,,Áááá!!!" vyskočila z postele a zakřičela. Hannah Abottová, která s ní bydlela v ložnici se lekla a přiskočila k ní. ,,Hermiono, co se stalo???"..... ,,Ale jenom zlý sen, je to dobrý, jo dobrý, můžeš jít spát...". Zlý sen? Říkala si Hermiona. Tak zlý zase nebyl. Hermiona si zase lehla, ale neusnula. Přemýšlela. Jak se dostala do postele, když usnula dole, ve společenské místnosti? Asi si šla lehnout a ani si na to nepamatovala. S tímhle vysvětlením se spokojila a spala dál.
Ráno se vzbudila brzo. Nevyspaná, otřesená z toho '' zlého snu'' (pozn. Aut.: Mě by se takový sen líbil spíš se Sevíkem xD). Na snídani šla jako obyvkle s Harrym a s Ginny, protože Lonánek, se věčně točil kolem svojí Levandulánky a muckali se. Dala si trochu míchaných vajíček a šla na dvouhodinovku lektvarů.
Cestou do sklepení zahlédla Malfoye, který naštěstí na lektvary nechodí, ale vzpoměla si na svůj sen, Jak něžně ji líbal. Ze svého snění ji probudil až hlas Severuse Snapea: ,, Copak slečno všechno-jsem-četla, jaktože už nejste ve třídě a nešprtáte přípravy lektvarů pro pokročilé?".... ,,Eeehh, ano už jdu..." lekla se Hermiona. ,, Grangerová počkejte! Slyšíte? Zvoní! Je po zvonění a vy nejste ve třídě! Tak to bude 10 bodů dolů za váš pozdní příchod.". Hermiona nasupeně vešla do třídy a sedla si na svoje místo. ,, Otevřete si učebnice na straně 152. Dnes budeme připravovat lektvar zapomění. Na tabuli máte podrobný popis přípravy." Jak Hermiona čekala, byl to snad nejsložitější lektvar z knihy.
Odpoledne potkala Hermiona Malfoye. ,, Copak ty mudlovská šmejdko? Jaktože nejsi ve věži a nešprtáš se tam nějakou svou oblíbenou knihu?" …. ,, Jdi se vycpat Malfoyi!".... ,, Copak neuřkneš mě? Á vlastně to bys porušila školní řád. To se k tobě nehodí.".... ,, Malfoy nech ji na pokoji! Ty jeden hnusnej namyšlenej chcípáku s obrovskou absencí mozku!!!" objevil se z nenadání Harry. ,, Áá věčný záchránce mudlovské šmejdky-Harry Poser!" Malfoy na něj vyslal odzbrojovací kouzlo, ale Harry byl rychlejší. Malfoy už se houpal ve vzduchu, jakoby pověšený za kotník. ,, Sundej mě Pottere!".... ,,Nebo co?!," zasmál se Harry... ,,Budeš na mě žalovat?" Vtom se ale objevila McGonagallová a Harry Malfoye rychle pustil na zem. Hermiona rychle pospíchala do věže. Než tam ale doběhla, chytil ji Malfoy.
,, Ahojky." řekl šeptem Malfoy a vlepil Hermioně facku. ,, Ááááá co to děláš ty magore??!!!" Malfoy ale neodpověděl a místo toho jí vrazil po druhé a tentokrát už větší silou. Potom ji silně chytl za zápěstí a odtáhl do nejbližší nezamčené učebny. ,, Co to děláš ty hnusáku!" Malfoy znovu nic neřekl a zamířil si to k ní, protože Hermiona utekla na druhou stranu třídy. Zase ji chytil a připoutal kouzlem kouzlem ke katedře. Stáhl z ní sukni i s kalhotkami a spokojeně pozoroval její výraz zděšení. Pomalu se od ní vzdaloval a když od ní byl asi 3 metry daleko napadla ho jedna věc. ,,Crucio!" použil tohle zaklínadlo na její nejcitlivější místo. Hermiona hlasitě vykřikla a zmítala se v poutech. Malfoy toho raději nechal, aby se jí něco nestalo. Tak se k ní zase pomalu blížil a sundal si kalhoty. Hermiona se z mrákot způsobeným zaklínadlem Crucio velice rychle probudila, když uviděla co Malfoy dělá. Strčil jí svou nemalou chloubu přímo pod nos. Malfoy jí zase dal facku a tichým, sladkým hláskem řekl: ,, Dělej, nebo budeš znovu trpět ty kurvo!". A tak Hermiona dělala co měla. Vzala ''ho'' do pusy a pomalu mu přejížděla špičkou jazyka přes žalud. Nebyla zkušená takže ''žmoulala'' jak mohla. Malfoy už jí za malou chvilku přirážel do úst a s tichým ááách se jí udělal do pusy. Hermioně se z jeho semena zvedl žaludek, ale poslušně všechno spolykala.
Nakonec jí ještě jednou vrazil, ale pak nechal zmizet její pouta a beze slova odešel. Hermiona se pomalu, s velkou námahou oblékla a šla za profesorkou McGonagallovou.
,,Cože vám to udělal???!!!" Hermiona brečela u profesorky za stolem a všechno jí vyprávěla. Ta byla naprosto ohromená tím, čeho je Malfoy schopný. ,, Odvedu vás za Madame Pomfreyovou a půjdu si promluvit s profesorem Snapem co uděláme s Malfoyem." Madame Pomfreyová Hermionu ošetřila a sama šla za Snapem. Hermiona pak zůstala sama na ošetřovně a přemýšlela o tom, co se stalo.
Ještě týden se z toho vzpamatovávala a pořád brečela. Ron s Harrym za ní chodili každý den a nosili jí domácí úkoly. ,, Ale Malfoy aspoň má co chtěl. Když ho vyhodili ze školy, měla si Hermiono vidět jak se tvářil. Rád bych věděl co by na to řekl jeho otec a matka." Hermiona z toho ale moc velkou radost neměla. Kdyby mohla, tak by ho nejradši ručně roztrhala na malý kousíčky a usekla co nejbolestivějším způsobeh toho jeho ptáčka zpěváčka, aby věděl jak ji to bolelo. ,, Ale to mě nezachrání, to že ho vyhodili." nakonec ze sebe vymáčkla Hermiona. ,, Ale aspoň na něho nebudeš každý den koukat." snažil se Harry. ,, No jo aspoň něco. Ach, no co se stalo, stalo se. To už se vrítit nedá."... ,, Ale dá kdybys chtěla."... ,, Ale já nechci, takhle to mělo být a tak to taky bude."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama