Zajímavé narozeniny (18+)

17. srpna 2008 v 21:57 | Slash Princess |  Zajímavé narozeniny
Už asi posté jsem šla tou známou ulicí. Byl čtvrtk sedm večer a já jsem si to vykračovala na autobusák z aerobiku. V ten den jsem měla patnácté narozeniny. Právě jsem přemýšlela o tom co asi dělá Syslík (pozn. Aut.: tuhle postavu neřešte, jenom někteří lidé chápou), když jsem usylšela ten velmi známý, jízlivý, ale pro mě přesto romantický hlas.

" Dobrý den, má mladá princezno slashe." ano byl to ten opěvovaný profesor lektvarů z Bradavické školy. Zůstala jsem stát na místě jako nějaká upečená kachna a hleděla na něj s otevřenou pusou.
"Nezírejte tak na mě, nejsem Voldemort a pojďte za mnou slečno." řekl ironicky, ale s pochopením hlase, což mě docela dost udivilo. Nevěděla jsem jak jej oslovit. Pane profesore, Snape, či snad Severusi? Byla jsem v rozpacích.
"Severus." projevil už svůj chladný tón hlasu můj vysněný muž. Tak dobře povzbudila jsem se a poprvé jsem na něj promluvila: "Severusi, jak jste se sem dostal....nebo možná spíš jak jste mě našel?" nasadila jsem nejsladší tón v hlase jakého jsem byla schopna.
"Zkuste přemýšlet princezno. Jste pro mě nejmilejší ze všech slashařek." tohle mě naprosto udivilo (pozn. Aut.: Jak mě tohle jen mohlo napadnout, taková kravina x)))). Konečně jsme zastavili v mně neznáme ulici. "Kam to jdeme?" zeptala jsem se trochu panicky. "Uklidni se princezničko." snažil se mě opět překvapivě uklidnit, ikdyž se mu to moc nedařilo. S těmito slovy zároveň poklepal hůlkou na dveře menšího domku.
Chytil mě svými dlouhými prsty tak jemně až jsem se otřásla a nežně mě políbil. "Severusi...." zavrněla jsem mu do ucha, byl o něco vyšší než já, takže jsem si musela stoupnout až na špičky. On mě ale zvednul ze země a přenesl na pohovku. Nemohla jsem uvěřit tomu všemu co se dělo. Znovu mě začal měkce líbat a já se mu zcela poddala. Byla jsem jako hadrová panenka, schopná všeho, tak hodná, tak vláčná... "Severusi, chci tě!" zakňourala jsem nakonec s vynaložením všeho úsilí.
Zničehonic se ozvala jemná hudba, v které jsem poznala nejúžasnější hlas ze všech jaké jsem kdy slyšela - hlas Amy, v baladě You. Opět mě začal líbat, tentokrát na krku. Rozepnul mi mikinu, svlékl ze mě lehké tílko. Svým jazykem putoval až ke krátkým bokovkám, které jediným mávnutím hůlky zmizely. Už nám zavazelo jen moje spodní prádlo. Severus ze sebe shodil černý těžký a sexy hábit. Znovu se vrátil ke splnění mého tajného snu.
Lehce ze mě stáhnul kalhotky a něžně mi olíznul klitoris. Vycítil, že to opravdu chci a lehce přirazil svou tvrdou erekcí. Ucítila jsem ho v sobě, což bylo sice nesmírně vzrušující, ale také bolestivé, protože to bylo moje 'poprvé'. Párkrát se ve mně zhoupnul a poté už jsem necítila nic jiného než vlny rozkoše. Když jsem ucítila jeho horké semeno, dosáhla jsem vrcholu taky.
V následujících pěti minutách jsem se musela rychle obléct, abych byla co nejdříve doma. "Můžeme se k vám přemístit. Vím kde bydlíš má sladká, nevinná princezno slashe."
"Děkuji ti, Severusi." to bylo naposledy co jsem na něj jako na skutečnou postavu promluvila. Chytil mě a přemístil se se mnou před náš dům. Naposledy mě něžně políbil a pormluvil: "Sbohem princezno!".
Zajímavý narozky. Pomyslela jsem si.Aspoň už nejsem pod zákonem (A(N: tohle dneska nějak nechápu xD)....konečně. Zasmála jsem se nahlas. Únavou jsem padla do postele a ihned spala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama