Říjen 2008

Úžasná Sharon se svými chlapíky a úžasný Padamský sbor s orchestrem x))

26. října 2008 v 16:05 | Slash Princess |  Within Temptation
Ach, ano, vaše malá nevinná Wendy se zamilovala do orchestrů xD A odpusťte mi nějaký ty nesrozumitelnosti, co byste chtěli, když mě na qipu otravuje Janička xD Už hodinu mám chuť ji hrozně zabít, protože mě šíleně rajcla těmi fotkami z jejího nového designu xD

Ach... sláva depresím!

17. října 2008 v 20:51 | Slash Princess |  Básně
Nehodlám se vypisovat... ta báseň postačí. Jak? Je hluboká... až moc, a já? Je noc... a ty? Nevidíš... slepá... jsi... až moc...
Užijte si ji, před pár minutami jsem ji dopsala (nemá název, jak nečekané!)

Hola, hola, Amy volá!

16. října 2008 v 14:52 | Slash Princess |  Evanescence
Lidičky, já z té Amy padnu... Co ji to napadlo, hrát hned na harfu živě? Vždyť se na ni učí brnkat sotva rok a hned ji vytahuje na podium. Možná jste postřehli (spíš asi ne), že před pár dny vyšlo album The NightmareBefore Christmas Revisited. Několik skupin si rozebralo písničky z TNBC a nahráli covery.
Na Amy, k jejímu potěšení, dopadl Sally's song, o kterém říká, že to byla vždycky taková ta "její" písnička a tak se do toho vrhla po hlavě.
(Pod perexem víc xP)

Nikdy

15. října 2008 v 17:59 | Slash Princess |  Nikdy
Nějak nejsem schopná napsat něco delšího a tohle by mělo patřit do drabblat, ale nějak nemám sílu, to do nich zařadit.
Právě jsem to dopsala a myslím, že všichni poznáte, o koho se zde jedná x) (Zdá se mi to, nebo mám vánoční náladu?)
Femslash pro Janičku x)

Ach, jak krásné je sedět tady? Cítíš taky tu vůni? Je tady všude... spadané listí a vlhkost vody. Je osvěžující. Lehce se pohnu a tvá hlava se zvedne.
"Děje se něco, lásko?" pošeptám tiše, abych nenarušila tu úžasnou přírodní rovnováhu. Stočíš ke mně svůj úžasný pohled a lehce se usměješ.
"Neděje," pípneš a položíš se mi zpátky do klína. Semkneš víčka a vydechneš. Nejradši bych tě celou snědla. Tak rozkošná, roztomilá a sladká jsi. "Začíná být trochu zima."


Good enough

12. října 2008 v 13:53 | Slash Princess |  Good Enough
Tohle delší drabble vzniklo po přečtení jednoho úžasného slashe od Kaldory x) Ten slash má název led a v dnešních dnech je mojím nejoblíbenějším x)
Chtěla bych to věnovat Nierethil x) Aby věděla, že už nikdy nesmí pryč x)

Tiše vzhlížel k nebi. Obličej měl stočený vzhůru a po jeho tvářích sklouzávaly kapičky ze sněhových vloček. Dneska byl Štědrý den a on zase zůstal sám. Posával na nevlkém náměstí stejně nevelkého města. Opíral se o nevýraznou kašnu, která jej nepříjemně chladila na zádech.
Křečovitě semkl oči, z nichž by se tak ráda vydrala neposlušná slza, a v hřejivých rukavicích stiskl mrazivé hrudky sněhu, když si vzpomněl...
Zářil před ním vysoký útlý smrk. Zelená rozsvěcená světýlka v závěsu temně zeleného jehličí mu tak moc připomínala Harryho. Pitomý Vánoce! Ve tváři se mu usadil výraz umučence. Myslí na mě taky? Kde jsou ty doby, kdy s oním černovlasý mužem přebývali v jedno jediném bytě? V tom bytě, v kterém je teď tak úzkostně prázdno. Kde jsou ta odpoledne, kdy ho mohl bezstarostně semknout ve svých krvelačných rukou. Proč už nemůže bezmyšlenkovitě stisknout jeho ruku nebo ho třeba jen letmo políbit?
Vždyť to nemuselo takhle skončit.Pottere, ty idiote! Ruka mu samovolně vylétla vzhůru k obličeji a on si chtě nechtě setřel jednu slzu, která vítězoslavně křičela na prochladlém vzduchu. Možná se jen chtěla smísit s vločkami, žel bohu, nestihla to. Rychle zamrkal a své oči znovu upřel na strom. Nechtěl na něj myslet, nesměl o něm jakkoli přemýšlet.
Ale proč by to vůbec dělal? On si v bolestných vzpomínkách na svůj předchozí vztah přímo hověl. Téměř neslyšně vzlykl. Odpoutal pohled od majestátního stromu, aby na něj nezíral třeba jen o vteřinu déle, než bylo zdrávo. Možná sem dnes neměl chodit. Možná se s Ginny nemusel hádat. Možná by měl být se svými dětmi a manželkou. Dneska. Na Štědrý den. Ale chtěl to? Zkurvený Vánoce!
Svěsil hlavu mezi ramena. Na tvářích ho zaštípaly ztuhlé slzy, na které se neustále vázaly další molekuly vody, ať už slané nebo sladké...
Možná vůbec nemusel žít. Nemusel žít, nebýt toho krypla Pottera a jeho úžasných očí. Těch očí, které před ním neustále zářily na tom ohavným vánočním stromu! Do hajzlu!
Když si znovu otíral obličej, zaslechnul ve sněhu chřupavé kroky. Nechtěl se otáčet, aby zjistil jejich původce. Proč taky?
Něco teplého jej pohladilo po zkřehlé tváři.
"Nechej toho, Gin," zavrčel tiše a odvrátil se od ní.
"Pojď domů. Děti se ptají, kde jsi," zašeptala Ginny. Jediným něžným pohybem jej donutila podívat se do jejích zřejmě uslzených očí, "Mrzí mě to Deane," šeptla ještě tišeji. Oči sklopila k zemi pokryté zledovatělým sněhem. Pomalu se natáhla a muže skryla v objetí. "Miluju tě."
On své ruce neochotně obtočil kolem jejích zad a víčka znovu tvrdě semknul.
"Já tebe, lásko." Nesnáším tě, Pottere... ale stejně tě miluju.

Já a Ty

11. října 2008 v 19:21 | Slash Princess |  Slash Princess
Jenom pro tebe, Lásko x) x*
4.10.2008

Žilo bylo jednou jedno stvoření. Takové malé obyčejné stvoření, na které se obvykle volalo Wendy. A ta Wendy právě píše tyhle kraviny, protože má pocit, že se dneska zbláznila.
Neboť pár set kilometrů od ní žije další stvoření, na které se v mém případě volá třeba Zlatí, Lásko, Honey nebo Love, nebo jak by jiný řekl, Janča.

Pár minut s mým psem

4. října 2008 v 18:39 | Slash Princess
Tádydádydááá! xP xP
Pár minut s mým psem aneb Vlkodlak + pes = další skoro pwpčko xP


"Siriusi? Jsi tady?" zavolal plavovlasý mladík s několika šrámy přes obličej do rozlehlého domu. Po prvním kroku se zarazil a chvíli strnul. Hala byla impozantní. Všechno to vypadalo jako jedno velké a nepřílíš vtipné kouzlo. "Siriusi!" ozval se mladík znovu a pohled mu padl na masivní schody vedoucí do patra. Udělal další krok. Nevěřícně pohlédnul na dveře, které se najednou objevily po jeho pravici.


Hřejivá náruč přítele - 7. kapitola - Ironie osudu

3. října 2008 v 10:38 | Slash Princess |  Hřejivá náruč přítele
Vůbec, ale vůbec nemáte halucinace. To jen můj mozek si dělá srandu z mojich rukou.
Tahle kapitola by se docela vděčně dala onálepkovat jako parodie. A páry se nám začínají stále více zamotávat xP Začíná mi to připopímnat slash od Lilian, Násobení mnohočlenů aneb každý s každým.
Užijte si to xP
Merline, co po mně zase chce? Jako vzpouru sobě vlastní nasadil nejvražednější pohled, který měl v záloze. Pohled se ale v několika vteřinách rozplynul jako pára nad hrncem a Harry šokovaně sledoval, co to Hermiona vůbec dělá. Tohle není Draco! To přece nemůže být Draco. On by s Miou nikam nešel, Merline!
Draco?
Ne, ne, je to přece Malfoy!
Myslel jsem si, že mu tak říkáš.
Říkám mu tak. Jen teď... no, nějak mi to ujelo.

...

Hermiona lascivně zamrkala a jemně se na Malfoye usmála. Malfoy její úsměv opětoval. Co je to za kravinu, sakra?! Chytil ji za ruku a své rty přitiskl k jejím. Cože?! Otevřel pusu, že by mu do ní mohlo vlétnout hejno komárů.

Oni se líbají! Jak se tihle dva můžou líbat?!
Tak jako ty a Draco.
Moment, moment, já mu neříkám Draco.
Už jo.
Argh... tohle k sobě nejde, tihle dva prostě ne!
No, týjo, to je sladký!
Cože?! Tohle je nenormální.
Není, sladký je to, že žárlíš.
Já žárlím? To sotva!
Ale jo.
Až já budu žárlit, tak Ron přestane navždycky jíst.


Madame Victoria Frances

2. října 2008 v 12:29 | Slash Princess |  News
To se mi ale povedl nový design, co? xP Teď ještě nedokážu odhadnout, jak dlouho tady zůstane, ale pochválit se musím x)
O Victorii jsem nehledala žádné podrobné informace. Na její fantasy obrasy jsem narazila u naší milé Heather. Jen jsem se překlikla v rubrice x)) A skončilo to takhle, no řekněte, není to štěstí? x)
Hnědý lay a vůbec celý design už jsem chtěla udělat nějakou dobu. Jen pořád nepřicházel nápad, takže jsem se těchhle úžasně namalovaných slečen hned chytila x) Jsou všechny cute, i když to má nejspíš temný kontext x)
No, já se nebudu pořád vykecávat. Ale šíleně se nudím. Sice jsem stáhla nějaké nové díly k pár anime, ale už je to monotónní. Mám pár nápadů na slash, ale znáte mě. Radši nic neslibuju, stejně pak nikdy nic nenapíšu.
Áááh, jsem nějaká unavená, přitom jsem vstávala až v devět *zírá na obrazovku a slzí jí oči*. Stojí tu přede mnou vychladlý čaj a vůbec se mi nechce jít s ním do mikrovlnky, to je metrů...Tatínek si pustil rádio, no úžasné... ah božhe, ať tam dá RockMax, ten bych poslouchala i já xD Zdá se mi to, nebo je to první vychlámaný smajlík za dnešek?
Týjo, zas se mi motá hlava, no to je jedno, končím.
Miluju vás, páá,
Vaše milovaná Wendy x*