Červenec 2009

Den, kdy se dozvěděl pravdu

31. července 2009 v 16:57 | Slash Princess

Vidíte? :D Vždycky, když řeknu, že nic nepíšu, vyleze ze mě nějaká blbost :D No, dobře, tohle asi není zrovna dobré nazývat blbostí, je to spíš... něco, co nejde nazvat normálně.
Napsáno včera v noci po velmi nepěkné kriminálce. Asi třičtvrtě A4.

Takže... ať si to každý domyslí, jak jen on chce :)
Chtěla bych to věnovat Nice, protože už u mě žebrá asi rok, abych jí něco věnovala :D

Omlouvám se, omlouvám se, omlouvám...

30. července 2009 v 20:41 | Slash Princess |  News
Vím, že teď na blog totálně kašlu, ale nějak nemám, co bych sem dala. Kolem mě se vlastně taky nic neděje, tudíž ani nemám o čem psát...

Píšu teď jen jistý twincest, u nějž jsem slíbila, že ho daruju Katušce, ale pořád ho nemůžu dopsat... pořád se mi ta Děvka vzpírá a vzpírá a nechce jít konečně domů promluvit si s bráškou :)

Vlastně jsem předtím chtěla psát o Masteru a tak, ale nakonec z toho sešlo, protože mě chytly tyhle debilní (pardon :D) nálady a úžasné vzpomínky lehce vybledly...

Dneska jsme byly venku s Můrkou a s Mončou, daly jsme si kofolu, pak jsme šly do Alberta na tři balíčky rozinek :D a do lékárny pro hroznový cukr a pak zewlily po městě... s M jsme se koukaly na Růžové Ručníky :D (český twc dabing od Ketty a její kamarádky) a na další TH dabingy, pak na videa s TH a s CB :D Opilý pán, který seděl a občas ležel vedle nás mi řekl, že jsem nenormální, když jsem vyskočila z lavičky a oháněla se po vose, která se rozhodla, že bude atakovat mé lízátko. Jinak už vážně nevím, co bych řekla. V sobotu jdeme na zábavu, příští týden prý na bowling, který jsem v životě nehrála, a zbytek prázdnin je v rukou osudu a plánů Můrky :D

Co se čtení týče, teď vstřebávám jen moje oblíbené twc povídky, jinak slash obecně kašlu, mám rozečtené Zatmění (Ah, ano, taky jsem padla do spárů Edy z kamene, Belly a teplýho Kuby). Včera jsem vlastně četla Porcelain, Malfoyesque a Tojours Pur od Estriel, které mám jako jediný slash vitisklé :) Jeden z nejkrásnějších slashů vůbec :)

No, asi budu dneska končit (Merlinví, na jak dlouho zase). Mám v plánu ještě skočit na twc blog (věřte tomu nebo ne, dneska jsem to zatím nestihla) a přečíst si kousek té upírské ságy :)

Tak se mějte co nejlíp a hlavně na sebe dávejte pozor :)
Miluju vás, jste moje všechno :)
W.

Zase krize? *krčí rameny*

13. července 2009 v 13:47 | Slash Princess |  Slash Princess
Žjova *nezúčastněný výraz* Dneska jsem chtěla psát o Masteru, ale... nevím jistě, jaké z toho mám pocity. Dobře, začnu a pro dnešek nejspíš i skončím těmi pocity ze Slováků, s kterými jsme se potkali v čajovně, protože... oh můj bože. Cítím se víc než zmateně.