Leden 2010

Jedinečná, chápavá, nepochopená

27. ledna 2010 v 16:08 | Slash Princess |  News
A tak skončila pouť žlutého designu. :D Byl škaredý, já vím, nepovedl se mi. Byl yuk. :D

Takže jsem vytáhla fotky Amy a hledala jsem v hlavě něco velice chytrého a divného a pomstychtivého.

Takže tady máme nový design s mou milovanou. :) Mimochodem, v druhé polovině roku, by mělo být nové album. Uííí. :) Už se nemůžu dočkat. :)

Ještě něco. :)) Mám rozepsané pokračování Lover I don't have to love. Sice ještě nemám promyšlenou hlavní zápletku, ale za miliony zápletek kolem. ^_^ Can't wait to write. <3
Taky jsem si načla pár kapitol Jak lehké je se zamilovat, ale jejich dokončení je samozřejmě v nedohlednu. Jinak se snažím překládat takovou kratičkou povídku, ale nemám moc čas.

Jinak. Alpy jsou moje noční můra. Minulý týden v pátek jsem se vrátila celá domlácená a psychicky narušená z lyžáku. :D Všechno, co jsem se naučila, je pluh a obloučky, které se obloučky nedají nazývat, a to na mírném svahu. :D Tím mám na mysli hodně mírném. :D

Tento týden má u nás na škole název "projektový", ale jsou to jen dva dny, takže jsem se včera a dneska válela. Kdybych měla jít do školy, asi bych tam chcípla. Zabila bych našeho češtináře, který látku vykládá oknu nebo zdi místo nám. Grr. Grrrrrrrr.

No, to byly jen takové lehké výlevy. :)

Tak se mějte krásně, dávejte na sebe pozor a tak.

Mám vás ráda a chtěla bych slíbit, že zas začnu pořádně psát, ale to by bylo nebezpečné. :)