Září 2010

Nestálost - 3. kapitola

26. září 2010 v 20:16 | SlashPrincess
Čas nám letí, tak jsem si nějak vzpomněla na Nestálost a otevřela jsem třetí kapitolu. Přečetla, pozpravovala a teď už čeká jen na zveřejnění. Je to jedna z těch slabších, jen vsuvka do děje, aby si kluci trochu užili. :D

Rating: 18+

Nestálost - 2. kapitola

21. září 2010 v 17:32 | SlashPrincess
Jestli jsou tam chyby, netuším, ale určitě nějaká jo, už mi to splývá všechno dohromady, jak to čtu posté. Tuhle kapitola mám ráda. Psala se tak sama od sebe, všechno bylo přirozené, viděla jsem je před sebou, jak se na sebe usmívají a vrhají na sebe pohledy různých typů.

Momentálně pracuju na osmé kapitole, už se do toho pěkně motám a zamotávám to čím dál víc. Myslím, že budu ráda, když se v tom po pár dalších stranách neztratím. :) A těště se na příště. ;)

Jako obvykle

19. září 2010 v 20:18 | SlashPrincess
Musela jsem mít skvělou náladu, když jsem to psala. :) Mimochodem, poprvé se mi podařilo napsat double drabble přesně na 200 slov. :D

Pairing: Brian/Stefan
Rating: bez omezení
Počet slov: 200

Byl to jen další obvyklý večer z vašich obvyklých večerů. Na stole stála prázdná láhev bílého vína (Dobře, obvyklé u vás bylo pít vodku, ale po posledním obvyklém večeru ji Brian nemohl ani cítit.), Brianův specifický smích rozezníval celý váš byt, v krbu tiše praskal oheň.

Všechno bylo jako obvykle.

Nestálost - 1. kapitola

16. září 2010 v 16:32 | SlashPrincess
Ty začátky se psaly jedna báseň. :)

Další kapitolu přidám... až si prostě vzpomenu. :D

Nestálost - Prolog

16. září 2010 v 16:21 | SlashPrincess
Prostě to risknu, i kdybych tu povídku nakonec nedokončila, tak to stejně zveřejním, protože ji mám ráda a mám ji už vžitou. Už to je nějaký Brian, nějaký Stefan a nějaký Steve.

Prolog je krátký, prostý, obyčejný. Jen srdcová záležitost.

Enjoy. :)

Mood: still-writing, allday-writing

9. září 2010 v 18:35 | SlashPrincess |  Slash Princess
Píšu, píšu, píšu. Neustále píšu, přepisuju. A víte co? Miluju to. Když mám momentálně dostatek hudby, času, propisek a papíru, jsem dokonale šťastná. Čas je ovšem nedostatkové zboží.

Přemýšlím, jestli mám začít zveřejňovat. Protože, vy víte proč. Mívám tahle období a pak mě to najednou přejde, skončím v jakékoli fázi povídky a zůstane mrtvá. I když, ještě nikdy jsem do psaní něčeho nebyla tak zabraná jako teď. Jsem nervní, když nemůžu psát, takže je to vážné. :D Ale pořád se bojím, že když nebudu mít dopředu aspoň deset kapitol, začne to mít velké mezery mezi zveřejňováním jednotlivých částí.

Rozhodla jsem se, že to aspoň trochu vrhnu na světlo denní.

Pár je vám jasný. :D Brian a Stefan jsou spolu dokonalí. Steve jako tichý, přihlížející zachránce to doplňuje. V povídce bude všechno, i když se trochu sekám u vášnivých scén, protože to je prostě... ah. :D Když jsem psala jejich první sex, trvalo mi to neuvěřitelně dlouho a myslím, že jsem se musela dost červenat. Chvílemi se mi zdálo, že paroduju sexuální scénu. Byla to sranda. :D Každopádně, sexu si neužijete moc. I když to vypadá na pomalý začátek, má to hodně rychlý spád. Jsou to jen momenty... Teď je tohle a za pět minut je to takhle. Potom se probudíte a najednou je všechno jinak. Několik kapitol bude jen o emocích, bez děje. Těžko se mi logicky dostává dál, když nemám ujasněné, jak se kdo cítí. A nejlépe se to ujasňuje tak, že to dám na papír.

Tak dobře, to byl popis z osobního pohledu, teď by to chtělo trochu objektivity.

Většinou píšu z pohledu Stefana. Několik scén je vykresleno i ze Stevovy a Brianovy perspektivy, ale prozatím je jich minimum. Zamilovaný Stefan se pokouší zachránit závislého Briana, kterému se situace komplikuje víc a víc, ať už vlastní vinou nebo cizí. Ale vy stejně víte, co přijde. Strhává Stefana s sebou a plácají se v tom spolu. Jak to dopadne, sama nevím. Záleží na nich. Záleží na tom, jak silný Stefan bude. Jak moc ho miluje, jak moc věří v to, co mezi nimi je nebo není. Protože city jsou nestálé.