Říjen 2010

Chtěla jsi být jiná

26. října 2010 v 18:23 | SlashPrincess |  Básně
Četla jsem... už si nevzpomínám co. *kaje se* A to všechno, co se teď stalo, za tak krátkou dobu....................... Sebekritika mi nikdy nešla. A nerýmuje se to. Protože lidi se nerýmují. Někteří sice mají rýmu, ale já zrovna ne.

Chtěla jsi být jiná.
Tajemná a zakázaná.
Skrýt duhovky za černá víčka.
S vínem před sebou,
nemravné myšlenky.

Aby bílá bílou byla!

25. října 2010 v 22:45 | SlashPrincess |  News
Brian má odzvoněno. :D A protože se mi nechtělo s ničím drbat, máme tady Red Lights. :) Hawk.

EDIT 27. 10. 2010
19:05
No joo, já už do toho přestanu rýpat. :D Jen tam ještě párkrát vyměním obrázek. ^^

Nestálost - 7. kapitola

25. října 2010 v 14:03 | SlashPrincess
:) Nemám nějak náladu se vykecávat. Pracuje se na desáté kapitole, přičemž už mám milion nápadů na jedenáctou. :D Doufám, že se vám tahle bude líbit. :)

Nestálost - 6. kapitola

18. října 2010 v 18:21 | SlashPrincess
Moshi mosh :) Hlásím, že jsem se v sobotu vrátila z Krkonoš, sice polomrtvá, ale živá. Ty hory radši komentovat nebudu. Ti lidi vás neposlouchají a neposlouchají, dokud se jim tam jednoduše nesložíte a nemusí pro vás volat auto. :)

Samozřejmě jsem nenapsala ani písmenko, ale už jdu na to, jen co sem hodím novou kapitolu. Tento týden bych toho mohla napsat trochu víc, protože to tak vypadá, že jsem nemocná a budu muset zůstat doma. Ale našla jsem si strašně moc nadějných povídek k přečtení, takže se mi to bude trochu prát. To ovšem vůbec nevadí. Trocha inspirace nikdy nezaškodí. Ti dva jsou blázni, nevěřili byste mi, co pořád provádí, až se jich trochu bojím.

Nestálost - 5. kapitola

9. října 2010 v 14:34 | SlashPrincess
Hey guys, what's uuup? :) *tváří se, že jí není špatně po dnešní noci* I když je tady nová kapitola, mám pro Vás nemilou zprávu. Začínám se docela hodně zasekávat, takže devátá kapitola bude zřejmě poslední, kterou tady uvidíte jen s týdenním odstupem mezi jednotlivým zveřejňováním. Mám teď ohledně Nestálosti velké dilema. Neměla bych dělat rozhodnutí za někoho, kdo by se třeba zachoval úplně jinak, ti dva mě mezi sebe nějak přestávají pouštět.

Ale slibuju, že se budu snažit. Udělám z obou zlé kluky, aby mě to bavilo ještě třikrát tolik. :))

Mimochodem, příští týden jedu na kurz do Krkonoš, takže se to nejspíš neobejde bez toho, že opět nebudu dlouho psát. A štve mě to. Sešit s sebou beru, ale docela pochybuju o tom, že na to budu mít čas. Spíš budu večer ráda, že si konečně lehnu do postele, namasíruju nohy a umřu. Řekněte mi, jak já to vydržím bez netu? *má hysterický záchvat*

Já vím, že už chcete číst. :D *pohled vlastníka ega, které je srovnávatelné s Billovým*

Zůstáváš

3. října 2010 v 10:51 | SlashPrincess |  Básně
Včera to nebyl pěkný den. Začal dobře, to jo. Žádná kocovina, žádné volání svědomí. Jenom nateklý a rozmazaný oči a v puse jak v polepšovně. Vážně, už to víno z Osmy nebudu pít. Je tak neuvěřitelně hnusný. Ale pořád můžu říct, že ten den začal docela hezky. Vstala jsem, sundala jsem ty tuny všech možných černých šminek, poslala tátu do obchodu (muhehe), uvařila si čajíček. Nachystala nám snídani. Pak jsme se s Evou podívaly na Mash, uvařily oběd, snědly oběd a šly do města. A pak Eva odjela. A začalo to být špatný.

Nestálost - 4. kapitola

2. října 2010 v 18:16 | SlashPrincess
Ten čas tak letí. Ale vážně, neděsí vás to? Mě strašně. A tak tady máme novou kapitolu. Je sice krátká, ale o to důležitější. Jdu se konečně vrhnout na Velvet Goldmine. ^^