Srpen 2014

The Truth In All Its Glory 2/2

9. srpna 2014 v 14:40 | SailorChibi/Překlad SlashPrincess/Betaread Utsukushii Akumu
Sherlocka probudila bolest hlavy. Hučela v jeho paláci mysli až dolů do krku, jeho svaly byly ztuhlé tak, že pořádně bolely. Slyšel tichý zvuk televize a ucítil ruku, která ležela na jeho nohách a nepřítomně masírovala jeho nožní klenby. Proč by John...? A potom si vzpomněl. Anderson. Droga. Pocit tak vzdálený, neovladatelný, neschopný zastavit cokoliv, co létalo z jeho úst. Sherlock obvykle nebyl člověk, který by klel, ale momentálně chtěl použít několik zajímavých nadávek, které se naučil od Johna. Zkurvený Anderson.

The Truth In All Its Glory 1/2

9. srpna 2014 v 14:39 | SailorChibi/Překlad SlashPrincess/Betaread Utsukushii Akumu
Stalo se to rychleji, než jsem čekala... :D Ale ta povídka se najednou objevila a šlo to nějak samo od sebe. :)

Tuto fanfikci napsala SailorChibi, která je poměrně dost aktivní a už mám vyhlédnuté další Johnlock kousky. Zde je odkaz na originální anglicky psanou povídku, pokud by měl někdo zájem. :)

Ještě bych chtěla poděkovat za betaread mojí Můrce, neboli Utsukushii Akumu, obě jsme se přitom hodně pobavily. Chvilkama jsem měla chuť na její komentáře odpovídat a v podstatě to celé oglosovat, ale udržela jsem se. :D

Doufám, že si povídku užijete stejně jako já. :)

Obsah: Anderson dá Sherlockovi do čaje notnou dávku séra pravdy, které snižuje schopnost lhaní. Všichni se těší, jaká to nebude zábava, dokud Sherlock nezačne odhalovat svou hluboko zakořeněnou nejistotu a tajemství.

I'm Johnlocked. <3

7. srpna 2014 v 16:16 | SlashPrincess |  Blog
Chtěla bych se Vám všem, kteří na můj blog občas zavítáte, moc omluvit, že jsem byla tak dlouhou dobu nečinná. Ale mám k tomu vážný důvod (teď ani sama nevím, jestli je to ironie nebo ne, protože je to spíš lehkovážné, ale jsem naprosto pohlcena). Opět začínám prolínat do jiných fandomů. Tentokrát je to Sherlock BBC. Po tom, co jsem viděla všechny díly, shlédla miliony videí na Youtube, slintala nad miliardami fanartů a zamilovala jsem se do krásy a geniality Sherlocka Holmese a nekonečné lásky a loajality Johna Watsona, jsem prostě beznadějně ztracena.

Slibuji, že se poslední kapitolu Madurare pokusím přeložit co nejrychleji, ale překlad It Started in the Shower posunuji na neurčito, protože teď nějakou dobu budu pouze hltat a hltat a hltat. Všem, kteří jsou postiženi stejně jako já, bych chtěla doporučit tento web:


I když jsem si zcela jistá, že ho každý Johnlock shipper z Česka či Slovenska moc dobře zná. :)

Jsem teď naprosto speechless, zahlcena různými pocity a vjemy, jen čtu a spím a poslouchám a jsem nekonečně in love.

Momentálně ujíždím na písni Bug in a Web od CALLmeCAT, na kterou jsem narazila v Johnlock videu, které se jmenuje Human Error (ach bože, jenom si vzpomenu, jak to Sherlock řekne tím nádherným hlubokým hlasem, tak už mám husí kůži všude), viděla jsem ho už nejmíň tisíckrát, ale pokaždé mám slzy v očích.


Celá píseň má přes 4 minuty, zde je její remix použitý ve videu, jsem na tom vážně závislá:


Za jakékoliv doporučení na Johnlock povídky budu neskonalé vděčná a slibuji, že brzo nějakou přeložím, abych zabila tu nečinnost.

Doufám, že se máte krásně, užíváte léta, dovolených a krásného počasí. :)
Děkuji za Vaši neustálou podporu. <3

Cambiare Podentes - Madurare 55.3

6. srpna 2014 v 1:23 Cambiare Podentes - Madurare
Omlouvám se, omlouvám se, moc se omlouvám, že jsem Vás nechala tak dlouho čekat na další kapitolu, ale najednou se mi toho tolik nakupilo, že jsem prostě nestíhala.

Takže Vás nebudu zdržovat dalšími řečmi a pozvu Vás k dalšímu Harryho uvědomění ohledně Severuse. A příště? Příště bude úplně poslední kapitola na naší dlouhé pouti S Cambiare Podenetes, Jordanem Grantem a samozřejmě Hajmi.

Sobota, 12. června 1999, 9:45

"Je tak divné, když si pomyslím, že uběhl jen rok, od doby, kdy jsem tam stál s nimi," řekl Harry, zatímco zíral z okna vyššího poschodí, jak studenti scházeli k Prasinkám, aby odjeli domů Bradavickým Expresem. "Připadá mi to déle než jeden rok."

Svíral rukou Severusovu dlaň, pevně. "Jsi starší o mnoho více než o jeden rok, v mnoha skvělých ohledech."