Září 2014

Cambiare Podentes - Madurare 56.1

5. září 2014 v 22:53 Cambiare Podentes - Madurare
1. část je tady. :)

Prozatím jen Harryho myšlenkové pochody, které snad zítra stihnu dokončit.

Úterý, 15. června 1999, 14:20

Několik dalších dní trávil Harry spoustu času se Severusem, který vařil lektvary. Neviditelný kotlík byl vážně docela zajímavý, ale samozřejmě nebyl hlavním středem Harryho pozornosti. Harry jen chtěl být se Severusem. Bylo příjemné jen sedět na stole, povídat si s ním a pít přitom Coca Colu. Harrymu ani nevadilo, když Severus potřeboval počítat zamíchání nebo se musel soustředit více na lektvar než na konverzaci. Prostě jen řekl ššš a Harry sledoval, jak se pohybuje po laboratoři a sklání se nad kotlíky. Alespoň měl čas obdivovat jeho dlouhé nohy, a pokud měl štěstí, mohl mezi objemnými vrstvami hábitu zahlédnout i jeho zadek.

Omluva

5. září 2014 v 12:32 | SlashPrincess
Mí milí čtenáři,

chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše komentáře a podporu, a zároveň se omluvit, že mi to s Madurare tak trvá, ale Sherlock mě prostě nechce nechat ani na chvíli odejít. Ale snažím se, takže momentálně zapínám Word, LJ Jordana Granta a jdu se do toho pustit. Přeložím, kolik budu moct, a v rámci možností postnu sem. :) Zbytek kapitoly se pokusím stihnout, než mi začne škola, což bude 22. září, protože potom už bych to nedotáhla do konce nikdy a to si tahle povídka v žádném případě nezaslouží.

Doufám, že jste si pořádně užili léto, grilovačky, koupání a všechno, co k tomu patří. :) Ještě jednou děkuji, slibuju, že už budu hodná. <3

SlashPrincess