Květen 2016

Gemini - 3. kapitola: Úkoly a vzpomínky

28. května 2016 v 15:51 Tyra Hawking
Úkoly a vzpomínky
První týden školy byl jedna velká katastrofa. Harry měl pocit, že se na něj valí velká přívalová vlna a on nemá žádnou šanci před ní utéct. Nejprve mu Ron s Hermionou oznámili, že profesorka McGonagallová při hostině představila nového učitele Obrany proti černé magii. A nebyl to nikdo jiný, než profesor Snape, místo kterého na místo učitele lektvarů nastoupí neznámý profesor Křiklan. Nebyla to dobrá zpráva, ale aspoň měl Harry pocit, že v hodinách Obrany nebude před Snapem za úplného hlupáka.

Gemini - 2. kapitola: Bradavický expres

21. května 2016 v 21:21 Tyra Hawking
Bradavický expres

Harry málokdy něco vzdával. Vlastně si nepamatoval, že by se někdy takhle razantně rozhodl, že to vzdává. Čekal. Čekal celou dobu, do poslední chvíle, do poslední minuty. Čekal, protože mu nic jiného nezbývalo. Ale teď už toho měl po krk. Seděl na posteli a sledovat hodinky. Odpočítával, kalkuloval a přitom čekal. Ale když hodiny odbily deset hodin, nemohl už jen nečinně sedět. Proto vstal a seběhl dolů. Vzdával to, nikdo pro něj nepřijde.

Gemini - 1. kapitola: Ne tak šťastné prázdniny

14. května 2016 v 10:20 Tyra Hawking
1. kapitola: Ne tak šťastné prázdniny

Léto v Zobí ulici bylo vždy k nevydržení, ale letos to bylo naprosté utrpení. Nejspíš za to mohl výstup Pošuka Moodyho na nádraží King Cross ještě před prázdninami, když vyhrožoval strýci Vernonovi. Efekt to však mělo zcela opačný. Místo, aby se měl Harry lépe, ocitl se v pekle. Strýc Vernon se sice bál všech čarodějů, ale za zavřenými dveřmi na strach zapomínal a zůstávala pouze nenávist.

Gemini - Prolog

14. května 2016 v 10:01 Tyra Hawking
Vážení čtenáři, je mi potěšením Vám oznámit, že na MPW bude vycházet nová Drarry povídka od skvělé autorky Tyry Hawking.

Název povídky je, jak již napovídám nahoře, Gemini a bude vycházet každou sobotu v dopoledních - odpoledních hodinách (v překladu podle toho, kdy mě vzbudí kocovina :D).

Dnes si můžete přečíst prolog a 1. kapitolu, a příště zase za týden. :)

Takže směle do toho. ;)