Srpen 2016

Update... aneb what's up

11. srpna 2016 v 22:18 | SlashPrincess |  News
Zdravím všechny přeživší, kteří se zde občas ještě ukážou. :)

Jen tak procházím kolem, abych podala info o momentálním stavu. Nechci ještě tenhle blog prohlašovat za mrtvý, protože kdo ví, který fandom mě zase strhne příště, ale právě teď trávím veškerý svůj volný čas na tumblru a veškerá moje aktivita je přesunuta právě tam.


Název klame, Johnlock tam nenajdete. Jsem už dobrého půl roku obssesed gamery a youtubery. Dlouhou dobu jsem tenhle fandom jen z dálky očumovala, ale potom jsem se do něj vrhla po hlavě a právě teď píšu s další osobou smýšlející podobným způsobem jako já povídku, která je právě o těchhle divných lidech, kteří se rozhodli zasvětit svůj život bavení lidí tím, jak jsou dorky a cute.

Takže pokud se chcete vzdát svých životů a ponořit se do hlubin youtube a tumblru, you can follow me. ;) Můžu říct, že tenhle fandom tvoří úžasnou komunitu lidí, kteří už mi nejednou pomohli a vytáhli mě z něčeho, čemu říkáme deep shit.

Gameři a youtubeři, které sleduju, jsou převážně 20 - 35 letí nerdi, kteří nikdy nevyrostli, zachovali si své vnitřní dítě a dávají nám ho na obdiv. Taky nám občas vynahrazují nedostatek sociální interakce, protože často hrají multiplayer, všichni se navzájem proplétají životy ostatních a tvoří tak jednu velkou youtube family a hlavně... jsou prostě sví a nikým nenahraditelní. A to je teď můj (virtuální) život.

Chtěla bych tímto oficiálně oznámit, že už mě teď na české slash scéně potkáte dost zřídka, ale kdo ví, co se mnou udělá nová série Sherlocka. ;) Doufám, že se všichni máte krásně, užíváte si léta, ti, co jsou školou povinní, snad ještě ždímají volné dny naplno, a to nejdůležitější... Dávejte na sebe pozor. <3

SlashPrincess