Blog

I'm Johnlocked. <3

7. srpna 2014 v 16:16 | SlashPrincess
Chtěla bych se Vám všem, kteří na můj blog občas zavítáte, moc omluvit, že jsem byla tak dlouhou dobu nečinná. Ale mám k tomu vážný důvod (teď ani sama nevím, jestli je to ironie nebo ne, protože je to spíš lehkovážné, ale jsem naprosto pohlcena). Opět začínám prolínat do jiných fandomů. Tentokrát je to Sherlock BBC. Po tom, co jsem viděla všechny díly, shlédla miliony videí na Youtube, slintala nad miliardami fanartů a zamilovala jsem se do krásy a geniality Sherlocka Holmese a nekonečné lásky a loajality Johna Watsona, jsem prostě beznadějně ztracena.

Slibuji, že se poslední kapitolu Madurare pokusím přeložit co nejrychleji, ale překlad It Started in the Shower posunuji na neurčito, protože teď nějakou dobu budu pouze hltat a hltat a hltat. Všem, kteří jsou postiženi stejně jako já, bych chtěla doporučit tento web:


I když jsem si zcela jistá, že ho každý Johnlock shipper z Česka či Slovenska moc dobře zná. :)

Jsem teď naprosto speechless, zahlcena různými pocity a vjemy, jen čtu a spím a poslouchám a jsem nekonečně in love.

Momentálně ujíždím na písni Bug in a Web od CALLmeCAT, na kterou jsem narazila v Johnlock videu, které se jmenuje Human Error (ach bože, jenom si vzpomenu, jak to Sherlock řekne tím nádherným hlubokým hlasem, tak už mám husí kůži všude), viděla jsem ho už nejmíň tisíckrát, ale pokaždé mám slzy v očích.


Celá píseň má přes 4 minuty, zde je její remix použitý ve videu, jsem na tom vážně závislá:


Za jakékoliv doporučení na Johnlock povídky budu neskonalé vděčná a slibuji, že brzo nějakou přeložím, abych zabila tu nečinnost.

Doufám, že se máte krásně, užíváte léta, dovolených a krásného počasí. :)
Děkuji za Vaši neustálou podporu. <3

Klaním se slečně Evanel

19. července 2014 v 0:53 | SlashPrincess
Pořádně se rozhlédněte, ještě jednou a ještě jednou. Ano jste tady správně! ^_^

Tímto článkem bych chtěla z celého srdce a duše poděkovat slečně Evanel, majitelce blogu http://fire-graphic.blog.cz/, která je autorkou tohoto designu. Pokud byste někdy hledali člověka, který to s grafikou opravdu umí, vřele doporučuji, spolupráce byla úžasná, Evanel byla dokonce tématem, které jsem jí zadala, nadšená a nechala si doporučit slashové povídky. :)

Takže ještě jednou, Evanel. DÍKY! DÍKY! DÍKY! Jsi úžasná. <3

Ještě musím trochu poštelovat menu, nějak mi to pořád nesedí, když se na to dívám. A ještě dokonce dostaneme nějaké speciálky pro komentáře, takže se moc těším. Zvlášť nadšená jsem animací v záhlaví, vůbec jsem neměla tušení, že je něco takového na blogu možné. A ještě nadšenější jsem z loga, které pro mě Evanel vytvořila hned jako první věc, za prvé proto, že jsem nikdy žádné logo neměla, za druhé také proto, že je prostě super, jednoduché, elegantní, krásné. Hodlám ho používat do skonání světů. :)

Co se týče psaní, jsem zhruba v půlce 55. kapitoly Cambiare a další kapitolu It Started in the Shower jsem ještě nezačala. Je to hlavně proto, že mám problémy se zápěstím a psaní je pro mě docela bolestivé, zvlášť když píšu dýl. Nevím, co s tím. Trápí mě to už dva roky. Vždycky to přijde, tři dny si nejsem schopná ani pořádně vyčistit zuby nebo se najíst, a potom to zase zmizí. Nerozumím tomu. Každopádně se snažím, Harry a Brumbál zuřivě diskutují a chystá se překvápko pro Severuse. :)

V tomto článku bych ještě chtěla upozornit na skupinu slashařů na facebooku, která byla, pokud se nemýlím, založena v nedávné době a je na ní poměrně živo. Vlastně celý den nedělám nic jiného. :D Takže pokud o ní ještě nevíte, přidejte se, dějí se tam zajímavé věci, těším se, až se potkáme!

Tak a teď už dobrou noc, krásné slashové sny a žádná perná rána. :)

P.S. DÍKY, EVANEL! :D

Revize slashové rubriky a drabbles

13. července 2014 v 23:25 | SlashPrincess
Při tak krásné neděli jsem se do toho konečně pustila.

Věděla jsem, že mám špatně nastavené odkazy, takže jsem to opravila. I když teda, stydím se až pod stůl. :D Při té příležitosti jsem si řekla, že ty články trochu poupravím, ale v polovině Lektvaru vášně jsem se zhroutila a umřela smíchy. :D Pokud si chcete zachovat zdravý rozum, tak ignorujte všechno, co jsem napsala zhruba do roku 2009.

Takže se vykašlete na moje HP povídky, protože naprosto nestojí za pozornost, ale protože si jimi někdo může třeba zlepšovat náladu a konec konců každý má svoje začátky, tak tady asi zůstanou jako tragická připomínka nevyzrálé SlashPrincess. :D

Momentálně mi chybí inspirace pro povídky, i když jsem měla ráda třeba Jak lehké je se zamilovat, ale už je to tak dávno. Navíc jsem nikdy neměla tu vytrvalost u kapitolovek a prostě sprostě jsem se na ně vykašlala. Pokud u mě nastane nějaké vzplanutí, tak většinou napíšu nějaké verše.

Každopádně u překladů hodlám zůstat a vytrvat. :)

(P.S. doufám, že ty staré povídky nikdo nebudete číst, vlastně Vám to tímhle článkem zakazuju :D)

Nový (ne)vzhled

11. července 2014 v 20:16 | SlashPrincess
Bože, je ze mě strašně naštvaný člověk. Ráno jsem se probudila s krásnou myšlenkou změny designu na něco konečně pěkného. S grafickými programy si moc nerozumím, takže jsem chtěla najít něco krásného, stáhnout, poděkovat, nastavit a ještě jednou poděkovat.

A pak to přišlo. Nefungoval první lay, nefungoval druhý lay, nefungoval třetí lay. Pokud jste se tady dnes někdo pohyboval, tak se moc omlouvám za ty hrůzy. :D Ale vážně nefungoval ani jeden. Ten, který je tu momentálně jsem našla přes Blanch, kredity jsou v záhlaví, jsem tak vyšťavená, že se mi to nechce ani hledat.

Potom jsem našla jednu slečnu, která dělá laye na objednávku, pokud sem zavítala, tak ji tímto zdravím. ;) Takže teď budu čekat a čekat a bude tady tento nefungující vzhled/nevzhled.

Doufám, že nikdy nebudete tak naštvaní, jak jsem dneska byla já.

Blog

17. srpna 2008 v 21:26 | Slash Princess
 
 

Reklama